12 Φεβρουαρίου 2011

Άντε γειά! Και τώρα ελάτε...στο ναο....βαζελακια....

Παλικαρίσιο "διπλό" του Θρύλου μέσα στην Θεσσαλονίκη κόντρα στον Άρη με σκορ 2-1, παρότι έμεινε πίσω με 1-0. Τα γκολ του Ολυμπιακού οι Τζιμπούρ και Φουστέρ. Τώρα σειρά παίρνει ο πελάτης Παναθηναϊκός...Το δεύτερο ημίχρονο...

Έληξε ο αγώνας

90'+3' Ο Ιμπαγάσα κερδίζει το πλάγιο

90'+2' Ο Ριέρα είναι πεσμένος στο έδαφος, ενώ ο Ολυμπιακός έχει κερδίσει φάουλ στα πλάγια της μεγάλης περιοχής

90'+1' Κίτρινη κάρτα στον Ρονάλντο για μαρκάρισμα στον Ριέρα

89' Σέντρα του Καστίγιο, ο Τσέζαρεκ έκανε την κεφαλιά, άουτ

86' Ο Μοντέστο κόβει μία μπαλιά του Βαγγέλη για την περιοχή του Ολυμπιακού

85' Μέσα ο Πορτίγια, έξω ο Τόχα

82' Τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Θρύλο, έξω ο Μπράβο μέσα ο Χολέμπας

79' Μέσα ο Τσέζαρεκ έξω ο Πρίττας

75' 1-2 ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ Ο Τζιμπούρ κυνηγάει την φάση στην περιοχή του Άρη, η μπάλα πάει στον Φουστέρ και με ανάποδο ψαλίδι ο Ισπανός "εκτελεί" τον Άρη

72' Μέσα ο Καστίγιο έξω ο Μπομπαντίγια

72' Αναγκαστική αλλαγή και ο Μανιάτης, μέσα ο Τοροσίδης

70' Κόρνερ του Φουστέρ η μπάλα στα χέρια του Βελλίδη

67' Σέντρα του Μπράβο από τα αριστερά ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα

58' Κίτρινη κάρτα σε Ριέρα και Βελλίδη για διαμαρτυρία

57' Ο Μοντέστο κερδίζει την μπάλα μέσα στην περιοχή του Άρη και ο Βαγγέλη σπρώχνει τον Κορσικανό και τον πετάει κάτω, με τους παίκτες του Ολυμπιακού να διαμαρτύρονται για δεύτερο πέναλτι που δε δίνει ο Σιδηρόπουλος

48' Ο Ιμπαγάσα εκτέλεσε φάουλ από τα αριστερά και ενώ ο Ριέρα πήγαινε στην μπάλα ο Μίτσελ του Άρη κράτησε τον παίκτη του Ολυμπιακού και τον ανέτρεψε με τον Σιδηρόπουλο να δείχνει να συνεχιστεί το ματς!

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος του αγώνα

Το πρώτο ημίχρονο...

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

45'+1' Σέντρα του Ζαϊρί από δεξιά, μπλοκάρει σταθερά ο Βελλίδης

39' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ 1-1 Τρομερή μπαλιά του Ιμπαγάσα στον Τζιμπούρ μέσα στην μεγάλη περιοχή του Άρη, ο "τρομοκράτης" με σουτ... βολίδα ισοφάρισε για τον Θρύλο

32' Σέντρα του Μπράβο από τα αριστερά, η μπάλα στα χέρια του Βελλίδη

27' Αναγκαστική αλλαγή για τον Μιραλάς, ο οποίος έχει χτυπήσει στην μέση και τη θέση του παίρνει ο Ζαϊρί

27' Μακρινό σουτ του Τζιμπούρ η μπάλα πέρασε ελάχιστα άουτ

Ο Ζαϊρί ετοιμάζεται να μπει στο ματς

26' Κίτρινη στον Ιμπαγάσα για διαμαρτυρία

23' Ο Μέλμπεργκ κέρδισε την κεφαλιά μέσα στην περιοχή του Άρη, ο Τζιμπούρ έκανε το γυριστό σουτ στον αέρα, αλλά η μπάλα έφυγε πολύ άουτ

21' Μακρινό σουτ του Κόκε, στην αγκαλιά του Πάρντο η μπάλα

17' 1-0 Λάθος της άμυνας του Ολυμπιακού, βγήκε η κάθετη πάσα του Κόκε στον Νέτο ο οποίος μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά σούταρε και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Πάρντο

13' Μακρινή μπαλιά του Ιμπαγάσα στον Μιραλάς από τα δεξιά, μπήκε ο Βέλγος στην περιοχή του Άρη σούταρε αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ

12' Λάθος του Πάρντο ο οποίος παραχωρεί κόρνερ

9' Κίτρινη κάρτα στον Φατί για τάκλιν στον Ριέρα

3' Ο Ολυμπιακός πιέζει ψηλά τον Άρη και προσπαθεί με πολλές πάσες να διασπάσει την άμυνα του Άρη